| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a fost difuzat la TV un film SF care se numea ceva cu "Alien" si era vorba despre niste extraterestri care veneau printr-un portal pe Pamant deghizati in oameni care purtau niste ochelari la ochi pentru a nu se observa ochii lor negri. Filmul era din prin anii 90 ( aproximativ ).

Cum se numea acel film?

[ FUNDA ]

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Daca ai stii data la care a fost difuzat la TV si pe ce post ar fi mai usor sa il cautam pe program si sa vedem ce film a fost.

| davidtm a răspuns:

Era pe kanal d?

| anonim_4396 explică (pentru davidtm):

Deci chiar nu mai tin minte cred ca l-am vazut acum 15 ani.