| Gabriel_Alexandru_1997_MBwk a întrebat:

era de mult pe disney sau pe Jetix nu-mi amintesc foarte bine un film in care un baiat moare si este transportat in corpul unei fete care face BALET. BAIATUL FACEA HOKEY si in cele din urma baiatul invata balet pentru a-i aduce fete-i medalia.

2 răspunsuri:
| Rotaru_Ana_1995 a răspuns:

Filmul se numește,, Ice Angel,, și e din 2000

| Sofia2006 a răspuns:

Nu moare baiatul se numeste the swap (schimbul) e pe Netflix sau pe google iar fata se pune si ia in corpul baiatului mai multe informatii la thrilerul the swap sa imi zici daca a fost asta filmul good luck