| conan20 a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme un film pe Disney Channel in care era un baiat jucator de hokey si o fata care facea patinaj artistic...ei mor, iar baiatul se reincarneaza in corpul fetei. Va rog ziceti-mi cum se numeste filmul.

2 răspunsuri:
| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Se numeste -Pe gheata subtire /Ice angel on thin ice. Ca sa-l gasesti pe net trebuie sa scrii ca-i de pe disney.

| arianaregina10 a răspuns:

Pe gheata subtire /On thin ice poti sa cauti pe You Tube. FUNDA?happy