| Cookie_9452 a întrebat:

Am vazut mai demult un film japonez de dragoste foarte frumos.Hm...Era parca despre 2 politisti(fata si baiat)ce nu se suportau dar pan la urma s-au indragostit dar baiatul moare si ia forma in vantului.Nu.mi amintesc cum se numea.Stie cine? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Windstruck(2004)(Nae yeojachingureul sogae habnida) http://www.youtube.com/watch?v=VL1LOZKeikw Filmul însă e coreean iar ofiţer de poliţie era doar fata, el era profesor...

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu plăcere

| Cookie_9452 explică:

Wow! Mersi stiu ca l.am vazut doar jumate dar mi.a placut foarte mult.