| andreea97_3289 a întrebat:

Eu ma uit mereu la Army wives si Gilmore girls. As vrea sa-mi spuneti daca il urmariti si daca va place. big grin

Răspuns Câştigător
| peacla a răspuns:

Eu ma uit la ambele si imi plac foarte mult.In Army wives imi plac enorm Trevor cu Roxy (faza cand Trevor pleaca prima data in misiune, Roxy care nu vrea sa iasa din casa si vin niste soldatii si ea se sperie ca o crezut ca vin sa i spuna ca o murit sotul ei) si multe alte secvente faine. Din Gilmore girls nu am vazut toate episoadele care s or difuzat la televizor pentru ca in peroada asta am de invatat pentru examene dar din ce am vazut imi place foarte mult Rory cum ii asa de zapacita, s o indragostit de Jess, dar nu vrea sa recunoasca, deocamdata...

3 răspunsuri:
| andreea97_3289 explică:

Si eu sper la fel. Imi place mai mult Jess decat Dean. Are mai multe in comun cu Jess.

| Bella9538 a răspuns:

Ambele seriale sunt foarte bune dar cel mai mult imi place Gilmore Girls... in special de Lorelei( este asa de zapacita... mi-ar place sa am o relatie mama- fiica ca in acest serial)

| Razna a răspuns:

Eu ma uit la Gilmore Girls happy
Sper ca Rory o sa ajunga cu Jess laughing