| Gigantulmaro a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu avem pe AMC serialul The walking dead? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ACTH a răspuns:

Pentru ca serialul este pe Netflix, asadar nu poate fi si pe AMC in acelasi timp, Netflix cumparand licenta. Corect? )

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai este serial, de cate ori vrei sa se dea la tv?
Depinde acum, poate este reluat pe timpul noptii.

| Sofer a răspuns:

A fost pe amc când a fost difuzat. Acum îl vezi ori online sau pe Netflix.

| JicaContra a răspuns (pentru LPCTSTR):

NOPE, intrebarea e FOARTE INTERESANTA
din cauza ca serialul ala e produs de insasi AMC
iar in rrrrrominica nu e difuzat DELOC, pe nici un canal:
https://www.cinemagia.ro/filme/the-walking-dead-559018/
numai pe RTL II care e jerman

DAR ce face cu adevarat interesanta intrebarea este FAPTUL ca serialul NU S-A TERMINAT:
https://www.imdb.com/title/tt1520211/

pe scurt, este produs de AMC, in rrrrominica exista AMC, dar NU difuzeaza un serial produs de ei si care e pe felie, nu e expirat, sa zici ca "uite d'aia"
iar ma simt in tara nimanui X(

| LPCTSTR a răspuns (pentru JicaContra):

Iar tu cu capsul...
Si vrei acum un premiu de cosolare ca esti in tara nimanui? straight face
Muta-te in State, noi nu te tinemwinking

| JicaContra a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sigur, imi dai bani de mutat si imi faci rost de viza?
AZI MA MUT tongue

si ce ai cu, capsul, fobie? tonguetonguetongue

| LPCTSTR a răspuns (pentru JicaContra):

Sry, eu iti pot oferi numai suport moral, si ala doar daca il meritiwinking

Ce am cu capsul?! Imi f*** retina cand este folosit acolo unde nu trebuie de cei care nu stiu sa se afirme decat prin caps.

| JicaContra a răspuns (pentru LPCTSTR):

Atunci urla la TPU sa puna formatare de text, si o sa folosesc bold si underline in loc de caps
... insa pana atunci, CAPS UBER ALLES tonguetonguetonguetongue

| LPCTSTR a răspuns (pentru JicaContra):

Nu... tu pur si simplu esti disperat dupa atentie si vrei s-o captezi "uber alles".

"Ne dorim ca TPU.ro să fie o agora, un spaţiu al exprimării libere, unde toţi membrii comunităţii noastre să se poată simţi în largul lor şi unde să poată interacţiona nestingheriti. Cu toate acestea, trebuie să ne amintim tot timpul că libertatea noastră este limitată de libertatea celorlalţi şi că, asemeni oricărui alt spaţiu public, TPU.ro are câteva reguli de conduită pe care trebuie să le respectăm cu toţii.
În linii mari, pretindem utilizatorilor noştri respectul reciproc, formularea clară a ideilor şi combaterea cu argumente a unei idei, nu desfiinţarea unui utilizator prin injurii."

| Gigantulmaro explică (pentru ACTH):

Mersi!