| ClumsyDeer a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva, în serialul The Walking Dead sezonul 3, care personaje mor? Eu sunt la sezonul 2 si sunt curioasă. Fundiță. big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Mor,Lori,Merle(împușcat propriu zis de guvernator, dar omorât în final de Daryl), iar pe partea cu Woodbury, dintre oamenii guvernatorului, destui, împușcați chiar de el, apoi Milton, iar Andrea la finalul ep.16, sez 3, încercând să se salveze este mușcată de Milton care se transformase, îl omoară până la urmă, apare Rick, îi dă un pistol rămâne cu Michonne în camera de tortură unde a fost ținută ostatecă(urmând să se împuște singură, chiar așa se pare că se și întâmplă)și cam atât pentru sez.3

4 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Mai bine astepti sa ajungi la acel sezon, iar apoi vezi tu singura. Asa strici magia serialului.

| Andreea0612 a răspuns:

Pai Lori moare pentru a da nastere fetitei (naste prin cezariana), Andrea, fratele lui Daryl adica Merle si cam atat cred thinking

| marrinaa a răspuns:

Eu zic că e mai bine să aştepţi să vezi tu, că aşa strici tot suspansul.

| ClumsyDeer explică (pentru marrinaa):

But, but...sunt foarte curioasă. rolling on the floor) Dacă l-ai văzut, vreau să știu doar dacă moare Daryl. xDD