| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune si mie care este diferenata dintre "shakugan no shana S" si "shakugan no shana OVA" sau sunt unul si acelasi:-)?

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

E acelasi lucru dar chestia cu OVA reprezinta... un fel de trailer sau un final al povestii... nu e nimic special si face parte din acelasi anime tongue

| KinokoஐKee a răspuns:

E acelasi lucru, doar ca sunt altfel scrise titlurile.Sunt continuarile seriilor, de fapt in Shakugan no shana S sau OVA sunt 4 episoade care descriu o intamplare care a fost facuta inaine ca Shana sa ajunga in orasul Misaki.