| Bris a întrebat:

In jur de 2007 m-am uitat la un film... era vorba de 2 adolescenti (fata si baiat, iubiti mai exact) care intr-o vacanta au plecat cu o masina(dubita parca nu prea luxoasa) in calatorie("si-au luat lumea in cap" sau asa cred cava de genu`) si au ajuns pe un drun cu asflt mai rau, peisajul era multa verdeata ici colo o casa un magazin de genul ala ca la americani asa in pustietate si ei merg mai in colo si la vreo 20 -30 de metri de drum era o casa darapanata cu lemne pe usi si geamuri si cu ciori, iar langa ea era un tub care ducea in pamant ei bine acolo era un tip care venea sa omoare oamenii doar cand se auzea o melodie veche, antica si de demult el venea si iti taia capul apoi sugea sangele di cap( tipu` avea un topur sau o lance) si adolescentii intra in tubul ala si ajung intr-un subterat acolo toti peretii erau cu oameni morti si cusuti, nu am vazut to filmul m-am oprit la o noapte unde adolescentii au cerut ajutorul unei batrane cu multe pisici si mitraliera care a murit si ii se arata fata la tip eu n-am vazut-o dar fratimiu da. zice cai ceva cu un craniu sau ii se vede osul. Aveti habar de cum se numeste filmul care are dubii sa-mi spuna ca imi mai amintesc deva momente din film. Funda bineinteles.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Jeepers Creepers 1-Tenebre(2001) http://www.youtube.com/watch?v=ouUO42AkZV0