| dienutzaTH a întrebat:

in ultimele saptamani am vaut mai multe seriale coreene cu adolescenti. Ce seriale mai stiti?(fara boys before flowers; you're beautiful; god of study; playful kiss).
Multumesc!

8 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Vezi : IRIS, Athena
...si cu adolescenti vezi : Dream High

| Thea a răspuns:

City hunter
heartstrings
personal taste
protect the boss
dream high
devil beside you(e tailandez da misto)
the art of seduction
49 days
Coffee Prince
Flower Boy Ramen Shop
full hause
My Girl
the secret garden
Paradise Ranch
scent of woman
si cam atat
scer sa-ti fiu de ajutor

| Thea a răspuns:

City hunter
marry me mary
heartstrings
personal taste
protect the boss
dream high
devil beside you(e tailandez da misto)
the art of seduction
49 days
Coffee Prince
Flower Boy Ramen Shop
full hause
My Girl
the secret garden
Paradise Ranch
scent of woman
si cam atat
scer sa-ti fiu de ajutor
si scuza daca ti-am trimis mesajul cumva de 2 ori

| Deea_7606 a răspuns:

Sau ai putea sa te uiti la city hunter:)crede-ma e foarte misto! atentie:creeaza dependenta:))sau la...my princess(crede-ma ca la asta razi de mori)sau la coffe prince, secret garden:))asta e amuzant.sau ai putea pur si simplu sa intri aici: http://korea-world.forumgratuit.ro/ aici sunt "adunati"fanii ca-dramelor...ca-pop-ului si tot ce tine de coreea.o sa gasesti acolo o lista intreaga cu seriale si contemporane si istorice;)
fundita?:D

| Deea_7606 a răspuns:

Ca-pop-ului* si ca-dramelor*scuze...da nu stiu dc scrie "ca"

| alexutza_3676 a răspuns:

O noua poveste a cenusaresei

| Denisa233 a răspuns:

Imi poti spune te rog frumos unde ai vazut serialulu god of study?

| CaTa199 a răspuns:

Te mai poti uita la I am Sam (coreean), Bad Guy etc...