| MarianSErgiu a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog?
De curand, am inceput sa vizionez serialul "Fifty shades of Grey". Am vazut 3 "continuari" ale filmului unul din 2015 unul din 2017, iar unul din 2018. Imi puteti spune va rog daca mai sunt? Poate mai vechi sau daca nu, spuneti-mi un serial asemănător cu acesta va rog!( dar sa fie la fel de tare)!

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Doar atatea sunt. Cele pe care le ai vazut.

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Se numesc filme si are doar 2 continuari. Cel din 2018 a fost ultimul. Filme de genul mai vezi pe pornhub.