| Chryssuu a întrebat:

Salut.TPU.Mai demult am vazut un film cu niste paianjeni mariihappy Nu stiti cum se numeste filmu? PS: daca puteti imi dati si un site cu traducere sa mma pot uita la el. Fundaa:*

1 răspuns:
| IustinianMan a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun ceva de film. Dar in ce priveste traducerile la filme, intra pe Google, cauta "smplayer", e gratuit, instaleaza-l. Apoi cand deschizi cu el un film, dai click dreapta, Subtitrari si iti apare o optiune "Cautarea subtitrarilor in paginile OpenSubtitles.org". De acolo descarci subtitrarea care te intereseaza pentru filmul respectiv. Rareori mi s-a intamplat sa nu gasesc subtitrare la vreun film.