| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti filmul acela de pe Disney Channel unde erau 2 bebelusi mici care puteau comunica intre ei, iar parintii lor avand treaba i-au lasat la bunica lor, unde au venit niste hoti care s-au dat drept din aia care omoara gandacii, si erau cu averea in mana, si apoi bunica bebelusilor a devenit rea si i-a facut praf pe aia, si imi amintesc ca la final a venit politia si nu stiu care era treaba cu un megafon si nu stiu ce. Ce imi mai amintesc eu ca mergeau prin niste conducte, iar ei nu puteai vorbi, decat telepatic, intre ei 2, si mereu cand vorbea cu parintii lor le zicea "mamamamamamamamamamama" si cu tatal lor "tatatatatatatatatatatata", cam atat imi amintesc big grin imi puteti da un site unde sa il vizionez DUBLAT in romana? sad Va rog, caut pe peste tot si nu gasesc...

Răspuns Câştigător
| MiniMeow a răspuns:

Am incercat sa-l gasesc dar nu am reusit sad...

6 răspunsuri:
| MiniMeow a răspuns:

Imi amintesc filmul

| anonim_4396 explică (pentru MiniMeow):

Bun, imi poti da un site unde sa il vizionez macar subtitrat in romana daca nu dublat?

| MiniMeow a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum se numea ca nu mai stiu :/?

| anonim_4396 explică (pentru MiniMeow):

Poi se numea Bratty Babies, dar acuma cred ca se numeste Oh Baby. Se folosesc amandoua, din cate stiu.

| anonim_4396 explică (pentru MiniMeow):

Np... Mersi oricum tongue

| MiniMeow a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| MiniMeow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat sa-l gasesc dar nu am reusit sad...