| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,mi-am facut cont pe netflix si am urmarit deja niste seriale, adica Dexter si Vampire Diaries.Ce serial sau seriale imi puteti sugera?

Răspuns Câştigător
| UnNumeCiudat a răspuns:

Tiganii fura!

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Hannibal
Game of Thrones
Sherlock.

| tudysteaua a răspuns:

Supernatural
Prison Break
American Horror Story
The Walking Dead
Two and a half men
Game of thrones

| UnNumeCiudat a răspuns:

Da-mi funda

| BebeNicole a răspuns:

Supernatural, How I met your mother, Prison break, Chuck, Two and a half men happy

| Ddo_Razvan_1995 a răspuns:

Prison Breake, Breaking Bad, The Lost (am auzit ca este bun, nu l-am urmarit) Arrow.

| 0210200602102006 a răspuns:

Te poți uita la continuare serialului The Vampire Diaries care este The Originals.Si in afara de The Originals mai are o continuare Legacies insa nu o poți găsi pe Netflix