| liudica2000 a întrebat:

Peste citeva saptamini va veni la mine in ospetie verisorul meu de 6 ani, spuneti-mi va rog un desene animate care sa-i placa si lui dar si mie.
Va pup!

Răspuns Câştigător
| MLorand78 a răspuns:

Monsters university. L-am vazut, e destul de bun. Recomand la maxim pentru voi doi!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudateni (Numele in romana) / Gravity falls (Numele in engleza) laughing E foarte fain serialul big grin Are mult mister, si e foarte amuzant big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tom &Jerry, Garfield, Gravity falls.
Te pup!

| maria97è a răspuns:

Tom si jerry laughing) alte desene nu stiu

| nadia005 a răspuns:

Lion King, Spirit(P.s:povestea unui cal), Ice Age, Frumoasa si bestia, 101 Dalmatieni,Tom si Jerry, Timon si Pumba, Cars, Sunt un mic ticalos 2, Regatul ascuns si Inima magica. Sper ca te-am ajutat!