| MasterSpirit a întrebat:

Salut TPU,spuneti-mi si mie un film horror care sa contina aventura big grin Sa va explic cum as vrea sa fie,de ex. : Un grup de prieteni se duc la o cabana din padure iar acolo nu stiu,ori apar niste fantome,e o legende,zombie,etc big grin Intelegeti voi, sa contina aventura,gen The Donner, Wrong Turn.

5 răspunsuri:
| xXFrappeGirl a răspuns:

Poti incerca : Vineri, 13. Sauu mai stiu un film : Haunting in Connecticut 2. Doar ca acela nu este cu grupuri de adolescenti.

| BiancaCR a răspuns:

Poti sa vezi grave encounters si grave encounters 2 e despre un grup de studenti care se duc sa cerceteze un vechi spital de nebuni care se spunea ca era bantuit si mrg apar fantomele ei nu mai pot iesi din spital si in final mor aproape toti happy merita vazut crede-ma :*

| BiuL a răspuns:

CABIN IN THE WOODSwinking
prieteni se duc la cabana si apar. chestii, dar finalul e neasteptat.

| Psychopath a răspuns:

I know what you did last summer.

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods
Evil Dead
The Ruins
Eden Lake
Cabin Fever
The Woods (2006)