| lovedeny14 a întrebat:

Spuneti-mi si mi-e filme horror cu un grup de prt care se duc intr-o padure undeva si acolo e un maniac care-i omoara pe fiecare dar altele noi ca pe cele vechi le stiu si eu de exempli : friday 13, masacrul din texas, wrong turn 1 2 3 4, etc. cat mai multe si mai frumoase primesc fundita :*

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

House Of Wax, Escapee, Donner Pass, The Hike si Creature. Funda?

3 răspunsuri:
| Patyi a răspuns:

Am uitat un film... Chernobyl Diaries - Jurnalul Terorii

| FallenAngelAlina a răspuns:

Iti recomand House of Wax si Wrong Turn 4 Bloody Beginnings.

| Kassie a răspuns:

Vrei filme in care din grupul de tineri, mor pe rând fiecare si la final raman doar 2 sau 3...hm...
Forget me not (nu ma uita)(bestial filmul)
A lonely place to die(un loc linistit in care sa mori)
The ruins(ruinele)(asta e cel mai scarry)
Detention(detentia)
Saw partea a doua(puzzle mortal 2)
Final destination părţile 1, 2, 3, 4, 5(destinatie finală)
Piranha
The children
Spirit
Shark Night

Sper ca ti-am fost de ajutor:*