| ciupanezu21 a întrebat:

Salut TPU ..stie careva cand va aparea final destination 6?
Dau funda ..Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ZOUKYE a răspuns:

Buna! Daca ai vazut in filmul Final Destination 5 la sfarsit cand mor cei doi povestea o ia de la inceput... Dupa cum am inteles va aparea unul nou dar va fi facut in Japonia si de data asta premonitia o va avea Un detectiv. Data Exacta nu stiu dar stiu ca ramene pe luna Decembrie sau Noiembrie

3 răspunsuri:
| McClod a răspuns:

Un film bun nu se face intr-un an de zile va dura cel putin pana in vara lu 2014 pana cand va aparea, daca va apare big grin

| Dianaa0Xd a răspuns:

Nu stiu daca o sa mai existe final destination 6 pentru ca din cate am vazut in 5 mi se pare ca era ultimul dar la anul cred ca o sa fie pentru ca anul asta in decembrie parca a iesit final destination 5 o sa vezi pe youtube oricumhappy

| GeorgianaSorinaaa a răspuns:

Buna! tot ce stiu este ca va aparea anul acesta. inca nu am aflat si in ce luna