| Baciu_Laurentiu_1998 a întrebat:

stie cine cine este -A din Pretty Little Liars?

1 răspuns:
| nirocino a răspuns:

O perioadă a fost Charlotte DiLaurentis apoi Mona Vanderwaal.

Charlotte DiLaurentis era "fratele" lui Alison DiLaurentis, Charles, care mai târziu a devenit Charlotte, a fost demascată ca fiind "A" în finalul sezonul şase. Ea a fost cunoscută şi ca CeCe Drake la şcoală, apoi i-a torturat în spatele uşilor închise de la Dollhouse. A fost ucisă în mod misterios în sezonul şase.

Mona a fost demascată ca originala "A" în sezonul doi şi apoi trimisă la Radley Sanitarium. Ea a falsificat moartea ei în sezonul cinci, dar s-a descoperit mai târziu că ea a fost "A", ţinând-o captivă pe Charlotte DiLaurentis în Dollhouse, pe tot parcursul sezonului şase.

Din "echipa" A a mai făcut parte Sara Harvey. Sara a lucrat îndeaproape cu Charlotte atunci când ea a fost "A." A fost Red Coat şi The Black Widow (la înmormântarea lui Wilden) pe tot parcursul serii.

Toby Cavanaugh a făcut parte din echipa "A" în sezonul trei, dar mai târziu a explicat că a fost doar pentru a ajuta la protejarea lui Spencer.
Mona a mai spus că Lucas Gottesman, Melissa Hastings şi Darren Wilden au fost, de asemenea, o parte din echipa "A" la un moment dat.