| Azazello132 a întrebat:

Stie cineva daca o sa mai apara vreun film Batman? big grin

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

Cam prin 2014 dar nu-i ceva sigur
Cica seria s-ar fi incheiat odata cu The Dark Knight Rises
O sa vedem!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Franciza a mers prea bine ca sa o incheie.
Doar vorbim de hollywood, ar stoarce si ultima picatura de profit dintr-un film.
Christopher Nolan a spus ca isi doreste ca franciza sa ramana asa, cu numai 3 filme.
Dar nu e exclus ca peste 2-3 ani sa vedem un film cu Robin sau cu Cat Woman.
Finalul a lasat urma de o continuare.

| Ionait a răspuns:

Filme cu Batman o sa mai apara (franciza inca are fani). Doar trilogia "The Dark Knight" a luat sfarsit cu filmul "The Dark Knight Rises"

| Mihai87 a răspuns:

O mare abureala trilogia asta recenta. Vorbaraie multa, actiune putina. Nici nu se compara cu filmele lui Michael Keaton.

| MariusN1 a răspuns:

Ce tot vorbiti ca trilogia ii gata? laughing la sfarsitu filmului The Dark Knight Rises arata clar ca va fi o continuare si mai ales dupa profitul obtinut de pe urma filmului mai mult ca sigur va aparea altul in juru anului 2014