| edy45svmag a întrebat:

Stiti cumva un site (fara virusi) de unde pot descarca sau vedea filmul Transformers 5:The last Knight.Vr sa fie hd si cu subtitrare. Daca nu spuneti-va si voi parerea despre acest film.Sunt curios ce parere aveti voi despre el! Funda cui da site-ul cel mai bun sau cea mai buna argumentare

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Netflix. Poți intra pe popcorn time și îl descarci, sau Show box. Acestea sunt aplicații cu memorie putina. Le poți lua chiar de pe Magazin Play. Poți descărca filmul cu subtitrare ori fara (depinde cum vrei) dar daca nu vrei sa le descarci ai opțiunea pe Show box sa le vezi și online (direct din aplicație). Deci descarci aplicația de pe Google, descarci filmul dorit ori îl vezi direct fara sa îl descarci. Funda?

3 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Poftim o descriere a filmului: http://www.timesnewroman.ro/......-perindare

| iliuandreii47 a răspuns:

Frate, nu stiu, cauta si tu siteul : filmeonlineHD

| Lupu1997 a răspuns:

Eu, pentru a vedea orice film (fie că sunt pe mobil, tabletă ori PC), tastez pe Google: numele filmului, urmat de online subtritrat (ex: Transformers online subtritrat). Si ai o listă de site-uri unde le poti vedea online, fără să fie nevoie să le descarci. Baftă!