| VladEXPLORE a întrebat:

stiti seriale misto(fara vampiri, varcolaci sau din astea aiurea), ceva realiste, mi-ar placea daca ati da ceva cu viitor sau masina timpului (gen the 100 pe care l-am terminat si este cel mai misto serial pe care l-am vazut) de preferat sa fie pe Netflix dar nu e neaparata nevoie sa fie pe Netflix.

Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nu e neapărat ce ai cerut dar îți recomand Black Mirror. Fiecare episod e independent, adică episoadele nu au continuitate, dar abordează diferite teme realiste și e un serial care îți dă puțin de gândit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e după o carte de Stephen King. Eu consider, atât serialul, cât și cartea, o prostie, dar multora le place.
Și da, e cu călătorie în timp.