| madalinfindrihan a întrebat:

Vreau rapid niste filme noi 2014-2015 preferabil 2015 de actiune aventura etc ceva cu poveste nu ca nu ar avea poveste un film dar in fine ceva misto ca am vazut multe si m-am plictisit si ceva daca stiti cu vampiri/varcolaci si nu The Originals Sau TVD ori Teen Wold le-am vazut deja si astept in octombrie noile sezoane si chiar si seriale cu vampiri si varcolaci misto.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

The hobbit, focus, divergent si insurgent, terminator genisys, child 44.Cam atat imi aduc aminte acum : d

| madalinfindrihan explică (pentru J0B0MAT):

Le-am vazut aproape pe toate pe terminator cred ca o sa il incerc si ai o funda big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Multu'. Incearca-le si pe celelalte ca sunt bune. O sa ma mai gandesc la niste filme daca vrei si din alti ani si daca-mi spui ce preferi mai mult.

4 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Avangers - Age of ultron
The Amazing Spiderman 2
Scarface 2
Fast And Furious 7
http://www.imdb.com/? ref_=nv_home