| Desh a întrebat:

Salut TPU! Știe cineva când va apărea episodul The Sign din Bluey în România? Cred că va dura ceva din moment ce nici nu a apărut în Australia.

Răspuns Câştigător
| BobTheCat a răspuns:

Inainte de toate: uraaaa, un alt fan Bluey! In al doilea rand, din cate am citit, va aparea in 14 aprilie, anul acesta. Nu stiu sigur cand va fi dublat, dar cred ca va fi urcat de Disney+ mai devreme si poate o sa il poti viziona cu ajutorul unui VPN (stii, o aplicatie care te ajuta sa accesezi serverele altor tari). Sper ca te-am lamurit putin. Pace! happy

1 răspuns: