| Theseus a întrebat:

tocmai ce am revazut serialul Pariu cu viata(sez 1, restul urmeaza), dar in episodul special de Craciun(cand Ioana ajunge intr-o lume in care nu a fost schimbata la nastere cu Andrei), nu am reusit sa aflu motivul pentru care Vlad era schimbat in modul acela. Poate mi-a scapat mie ceva. ( e o faza la un moment dat in episod, cand Ioana il intreaba pe "Mos Craciun" de ce e asa, dar acesta refuza sa-i spuna, deoarece nu are voie...)Poate cineva să-mi spuna?

Răspuns Câştigător
| xqBie a răspuns:

Tot ce se intampla acolo era de fapt ce s-ar fi intamplat daca nu erau schimbati, deci, foarte posibil ca Ioana cea normala a avut un impact pentru el, pe cand cea din lumea paralela nu a mai avut.