| teotazz_6899 a întrebat:

Unde as putea vedea serialul Floricienta in care joac Florencia Berotti(Nini) in romana.

Răspuns Câştigător
| lovepiink a răspuns:

Pe Kanal D, sambata la ora 6:30 incepe.Imi dai funda?

4 răspunsuri:
| Bibishorrrr a răspuns:

Funndaaa?

| hermione a răspuns:

Pai il da la televizor pe kanal d la 6 30 dimineata subtitrat, dar il poti gasi pe peteava tot subtitrat de la ep 20 in sus. oricum la tv a ajuns la ep 29 sau 30... eu ma uit de doua zile si inteleg perfect totul...

| user777 a răspuns:

Poti sa le vezi pe youtube subtitrate in romana pe canalul gabitzwww sau pur si simplu scrii Floricienta ROMANA pe youtube. Uite aici: http://www.youtube.com/user/gabitzwww