| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un serial dar nu ma pot hotărâ. Ce serial imi recomandați. Imi place mult genul horror. Funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale horror cu adolescențI:The Magicians,Damien,Stranger Things,Ravenswood,Shadowhunters: The Mortal Instruments, Nowhere Boys, Scream Queens, Harper's Island (mini-serie), Dimension Four-Oh-Four 2017, mai poți încerca și Bedlam, The Gates, Hemlock Grove, TSC etc.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Supernatural
Suits
The Mentalist
TWD
GoT
Prison Break
Lucifer
Preacher
Wayward Pines
Hawaii 5.0
Taken
Lethal Weapon
Horror :
The Exorcist
Penny Dreadful
AHS
The Strain
Fringe
Helix

| ziftode a răspuns:

Sn4k3 Lost nu prea e horror, nici Suits (decat daca esti cinic), Hawaii 5.0... REALLY?!? poate ti se pare horror ca au plecat actorii de origine din Hawaii din serial pentru ca erau platiti discriminator in bataie de joc
...etc.

de curand am dat peste Van Helsing - serialul... e destul de "spooky"winking

| SMH a răspuns:

Hannibal (2013-2015) clar!

| Sn4k3 a răspuns (pentru ziftode):

Citeste ce-am scris sub Lethal Weapon.