| Explorer25 a întrebat:

Vreau sa va intreb : ce credeti despre filmul,, Spirit, Stallion of the Cimarron "? Cel mai detaliat raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| Disharmony a răspuns:

Un „stallion" al fascinațiilor și obsesiilor mele din perioada când descoperisem cinematografia, o poveste care m-a făcut un „sick horse lover", cu o coloană sonoră realmente sublimă (a lui Hans Zimmer; „Run Free" încă o mai ascult când sunt pe bicicletă și mă imaginez în diferite scenarii, pe care nu le divulg aici laughing ) și cu Matt Damon care-i dă voce „personajului" principal...

1 răspuns:
| Tauriel a răspuns:

E un film fain. E despre un cal sălbatic și aventurile lui. Mie mi-a plăcut foarte mult.