| Obl1v1on a întrebat:

vreau si eu o lista de filme cu adolescenti care, de exemplu se duc la scoala, sunt agresati de ceilalti mai mari, iar personajul se indragosteste de fata unui baiat mai mare (cel care se ia de el) si intr-un final devine "puternic" si fata se indragosteste de el. Pot fi filme si cu superputeri dar sa fie acelasi tipar. Multumesc. Dau funda celei mai bune liste.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down.
Si cam atat laughing. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, spune-mi ce film ai vazut tu asa pentru ca imi trece si mie prin minte unu si nu imi pot aminti cum se numeste.

Pe langa ala mai e "Love at first hiccup" care-i super.

Hmm, tocmai mi-am amintit ca si "The fast and the furious Tokyo drift" e asa

| Chris2001042001 a răspuns:

Teen Wolf
Este foarte interesant

| Obl1v1on explică:

Teen Wolf am vazut o parte din el inca ma uit, Never back down ma uit acum, apropo nu trebuie sa fie neaparat batai.

| Obl1v1on explică:

Alte filme/ Seriale cu topicul acesta? Teenager who falls in love with other's guy girl stuff?