| grgdlk a întrebat:

Vreau si eu un film bun gen: Limittless, inception. butterfly effect, daca nu stiti unul genul astora, zice ti altu dar sa fie foarte frumos ceva ce v a placut voua mult, spune ti si ce gen de film e, Fundita

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Sa inteleg ca iti plac psihologicele. Te-am citit dupa pasiunea ta cu probleme de logica tongue, vrei sa vezi filme si sa ramana ceva dupa ce se termina. Incearca SEVEN e mai vechi dar e psihologic si putin politist si Lebăda neagră (Black Swan). Cireasa dupa tor am lasat-o la final un film catalogat de mine la fel de bun ca Inception ar fi Knowing - chiar cu el te sfatuiesc sa incepi. Daca te uiti la Knowing astept fundita laughing))

4 răspunsuri:
| vraji a răspuns:

Sotia calatorului in timp... super
Beastly... http://www.filmero.co.cc/......rticle.php
In Time... extra

| CoraPersefone a răspuns:

Inception

| akka4 a răspuns:

Un film bun cam gen ce ai zis tu ar fi Chaos cu jason stathman, ryal phillippe si wesley snipes... vizionare placuta

| CocoG a răspuns:

A beautiful mind, 7sins, Requiem for a dream, the queen of damned. happy