| BogdanS a întrebat:

Vreau si eu un film de comedie, dar doar unul. Ala care sa vi-l amintiti si peste 5 ani la cat de amuzant a fost. Dar nu vreau ceva din seria Home Alone, American Pie, filme cu Jim Carrey (nu de alta da' le-am vazut pe toate). Vreau ceva care sa te faca sa razi si prin replici dar si prin momente de-a dreptul nebune. Si va rog sa nu-mi dati liste. Mergeti doar pe unul. Dau funda, voturi si MULTE MULTE mutumiri celor care vor sa ma ajute sa rad laughing.

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Home alone, si Despicable me1-2 mi-a placut.Animatiile sunt amuzante.

| HaKa93 a răspuns:

Despicable me1/2 laughing o animatie fara comparatie

| HaKa93 a răspuns:

Din motiv ca apar minionii ai in el

| BogdanS explică:

V-as da la toti funda din simplul motiv ca le-am vazut pe toate. Nu aveti si o a doua optiune? happy

| EuRazvan20005353 a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi rolling on the floor