| Rakumm a întrebat:

Salut Tuturor! Puteti sa-mi recomandati niste filme as prefera actiune daca se poate cu o doza de adrenalina

Răspuns Câştigător
| AleAlbu a răspuns:

Source Code! Asta chiar ca o sa te tina in suspans.

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Crank
Underworld
Resident evil 3, 4
Fast and furious
Mechanic.
Crank va fi astazi de la 21 40 pe Protv sau antena 1.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

In Time
cred ca are din amandoua si actiune mai multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fast and Furious 1, 2, 3, 4, 5 (pana acum acestea sunt). Acest film are si actiune si curse si.....de toate parerea mea

| GoldCobra a răspuns:

Crank 1, 2; fast & furios 1, 2, 3, 4, 5; expendables 1, 2

| ale2000mi a răspuns:

The Dark Knight actiune drama crima
The Lord of the Rings: The Return of the King Action | Adventure | Drama -
Inception Action | Adventure | Sci-Fi -
Astea sunt unele filme dar poti sa iti alegi din miile de filme despre care scrie pe http://www.imdb.com/

| mrburel a răspuns:

Law Abiding Citizen sau I, Robot sau -->G. I. Joe: The Rise of Cobra