| Paula94Inna7 a întrebat:

Salut! Unde găsesc filmul the Haunting Hour cu păpușa subtitrat în română?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu este pe siteuri cu filme online, atunci il poti descarca de pe trackere si separat descarcai subtitrarea
in 2024 cand toata lumea se naste cu tableta in mana, cu totii devenim sedentari, numai dorim sa descarcam nimic si sa dam de 3 ori click

inainte cine a prins perioada dischetelor si a CD-urilor pe PC, era vai si amar cat dura sa scrii un film pe un CD...

| ReddY25 a răspuns:

Am căutat pe un site de încredere dar nu l-am găsit