| XtremeRules a întrebat:

Salut useri TPU! Am o intrebare si as aprecia daca ma puteti ajuta.Caut filme de dragoste...comedii romantice ceva de genul acesta...De exemplu: Friends with benefits, The notebook etc. ceva sugestii de filme va rog mult.Multumesc mult si Craciun Fericit!

Răspuns Câştigător
| heismylove a răspuns:

Heyy
-Sweet November
-If Only
-Dirty Dancing
-A Walk To Remember
-Remember Me
-A Christmas Wedding
-Water for Elephants
-Save The Last Dance
-She's the Man
-Raise Your Voice
-What a Girl Wants
-A Cinderella Story
-The Lizzie McGuire Movie
-The Perfect Man
-It's a Boy Girl Thing
-Ella Enchanted
-50 First Dates
-Another Cinderella Story
-Lady and the Tramp(cu toate ca nu este film este super:X!)

Vizionare placuta:*

2 răspunsuri:
| Pedrorock a răspuns:

Pai ai putea incerca the favor fara obligatiii si american pie toata seria

| avrika07 a răspuns:

One Day – O singura zi (2011); Like Crazy (2011); Rebel Without a Cause – Rebel fara cauza (1955); The Lake House – Casa de langa lac (2006)