| mary54653 a întrebat:

Salut, vreau sa îmi dați un link cu filmul american assassin 2017, unde rolul principal il are Dylan O'brien. Am intrat pe mai multe site-uri dar nu găsesc, ori sunt thriller, ori nu"mi dă filmul apaș de n ori pe film dar nu merge. Vă rog mult ajutati'mă

P.S. Și as mai dori niste seriale sau filme gen the Firt time, și vreau si o mica descriere a filmului sau serialului.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Filmul ala (American Assassin) are premiera doar in septembrie anul asta. Pana atunci nu ai cum sau unde sa-l gasesti...