| LoveSleep a întrebat:

Vreau si eu niste filme BUNE... Am cam vazut tot ce se putea vedea, dar poate... poate. Mersi.
P.S: Nu vreau 100. Doar câteva pe care le considerați "geniale".

Răspuns Câştigător
| khaterin a răspuns:

Filme: vampire academy, the mortal instrument citty of bones, the maze runner, hunger game, divergent, expelled
seriale: vampire diaries, reign, teen wolf, the originals, vampire knight (anime), gossip girl,

61 răspunsuri:
| LoveSleep explică (pentru anonim_4396):

Păi nu e că au fost cine știe ce.
Eu cataloghez filmele în 3 feluri:
1. Nașpa.
2. Interesante
3. Geniale

Închisoarea îngerilor face parte din a 3-a categorie.
Celelalte sunt interesante.winking

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok... dar e o mica problema, nu stiu despre ce serial vorbesti, eu vorbeam despre un film "secret window", cred ca vorbesti despre prison break, care eu nu l-am vazut, am auzit despre el ca e fain, dar inca nu m-a tentat.
Deci, ce gandea mintea ta, spune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Atunci uita-te si la care ti-am zis. o sa intre tot la geniale, crede-ma.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Bbb..bbbaaaaaa! Nu te lua de "Divergent". E genial filmul. Am citit si cartile. E Fooarte tare.

| LoveSleep explică (pentru anonim_4396):

"Enough" nu mi-a plăcut foarte mult, dar a fost ok.
"The best of me" e un film bun, dar puțin prea romantic pentru mine. Da a fost interesant și mi-a plăcut.
"What's Eating Gilbert Grap" l-am văzut într-o noapte pe la 4 juma' când n-aveam somn si schimbam canalele plictisit. Destul de ok.

| LoveSleep explică (pentru Doub):

N-ai pentru cewinking

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn (seria)
Haunt
Haunting of Whaley house
The wicked
Percy Jackson 1, 2
The Maze Runner
Fast & Furious (seria)
Undisputed 2, 3
Paranormal activity (seria)
American Pie(seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Cabin fever 1, 2, 3
Cabin in the woods
Bad boys 1, 2
Faster
Yeti : curse of the snow devil. Astea mi-au placut cel mai mult. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

laughing daca tie iti plac chestiile astea cu tineri indragostiti la prina vedere e treaba ta. pentru mine a fost o imitatie idioata a lui Hunger games si twilight. toata lumea vor sa faca ca aia, buget mic (twilight) si incasari record dupa. asta e. nu imi plac filmele cu actori tineri, sunt slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

laughing puteam sa jur ca era vorba despre Prison Break. greseala mea laughing

| LoveSleep explică (pentru Sn4k3):

Le-am vazut aproape toate, in afara de cele Horror. Nu prea imi plac, habar nu am de ce.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca moare.sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Nu s-au indragostit la prima vedere.
2. Mie nu mi-au placut "Hunger games si twilight." Mi se par niste porcarii.
3. Discriminezi. Ce ai cu actorii tineri? Ai vazut ce dragut e Theo James?laughing

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Naspa ca stii ca moare. tu ce faci cand citesti o carte. o incepi cu sfarsitul? laughing

cat despre punctul 3. habar nu am cine e ala. ce am cu actorii tineri, ca majoritatea nu joaca cine stie ce bine. imi plac filmele cu actori maturi, o interpretare calumea, nu prostii

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu incep cu sfarsitul, dar ca o colega mi-a recomandat serialul si nu stiu cum a ajuns sa-mi zica ca o sa moara. Eh. Asta e.

Pai daca te uitai la "Divergent" stiai cine e. E un baiat foooooarte dragut. Si e foarte matur.

NOname
| NOname a răspuns:

Birdman ai văzut?

| AntoniaSweet1 a răspuns:

DIVERGENT sau SUB ACEEASI STEA (amandoua au in rolul principal aceeasi actrita) primul e actiune/aventura cred, al doilea e de dragoste

| LoveSleep explică (pentru NOname):

Nu l-am văzut. M-am uitat acum la trailer. Hmm, nu știu. Cred că merge.
Merci'.

NOname
| NOname a răspuns (pentru LoveSleep):

Cu plă'.

| Pricked a răspuns:

The hunt
The hurt locker
The road
Prisoners
Silver linings playbook
Snatch
Donnie Darko
The green mile
Captain Phillips

| khaterin a răspuns:

Ai vazut si now you see me? e foarte fain

| sorinel22 a răspuns:

Incearca prison break

| LoveSleep explică (pentru khaterin):

L-am vazut. Genial big grin

| LoveSleep explică (pentru sorinel22):

Vazut.

| LoveSleep explică (pentru Pricked):

Pfuu merci', am văzut doar "The hunt", "The hunt locker","The green mile" dacă nu uit ceva. O să le iau pe rând big grin

| AdyColt a răspuns:

Mie imi plac: jocurile foamei, nr 23, cube, 1408

| AdyColt a răspuns:

A si mai e tare A long way down

| JamilaGizeh a răspuns:

Sunt geniale astea
"I origins"
"Dracula Untold"
"The good lie"
"The life of Pi"

| Pricked a răspuns (pentru LoveSleep):

K big grin

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Taken 1,2 si 3, Piratii din Caraibe, Transporter, Calul de lupta, Pianistul