| DrDoofenshmirtz a întrebat:

Salut. Vreau si eu niste filme la care sa ma pot uita impreuna cu iubita.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma gandesc ca la toate filmele de pe lume te poti uita impreuna cu iubita thinking

| Zuzu1991 a răspuns:

Ai 3 solutii
1. actiune (care iti place tie) deci iubita te iubeste
2. dragoste (care ii place ei) deci tu o iubesti
0. (inainte de astea doua de mai sus), EVIDENT, filme de groaza, sa iti sara in brate speriata si tu sa ai ocazia sa o "calmezi"... (intelegi tu ce vreau sa spun cu "calmat-ul" tongue )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce gen ți-ai dori să fie filmele?

| serenityxx a răspuns:

încîlcit
minion
utopiezoo
spărgătornucă

| transcensionx a răspuns:

???? încîlcit
???? amprentajunglei

| DariusRose17 a răspuns:

Dacă vrei filme horror îți recomand astea trei:1.Friday 13th 2.The Human Centipede 2 3.Child's Play film de comedie:Ace Ventura: Un Nebun În Africa, romantic: Micul Manhattan laughing