| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Cum imi pot uita fosta iubita? Am fost 8 luni impreuna, o iubesc...am mai fost in depresie si nu vreau sa intru iar...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai ce face, daca ai fost fraier daca suferi, daca nu erai fraier nu suferiai, e vina ta ca ai avut incredere in ea si ca ai iubito asa ca suporta, sufera poate pe viitor te inveti minte

| Freya1 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa te gândesti ca trecutul e trecut iar viitorul te așteptată.Eu am iesit dintr-o relație de 8 ani si sunt bine.
Dacă nu vei încerca să faci altceva înafara de a te gândi la ea vei intra in depresie, dar daca iti găsești ceva de făcut si poate si o noua relație vei trece peste.

| Sofer a răspuns:

Gasesti o ocupatie si nu te mai gandi la ea. Mergi mai departe! Din ce cauza v-ati despartit?

| Plato a răspuns:

Nu o mai iubesti, Claudiu, nu te mai prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă si asta e motiv de depresie...

| GirlOnline81 a răspuns:

" Cum imi pot uita fosta iubita?"

Da-ti timp.
Stiu ca suna a cliseu, dar functioneaza happy.