| Mihai1723 a întrebat:

Salut,vreau si eu niste seriale bune.
Am vazut deja - Arrow -Supernatural-The Walking Dead - The 100 - Riverdale - The Stranger Things - Gossip Girl - Pretty Little Liars - Beauty and the beast - 13 Reasson why - Teen Wolf - Lost -
As dori sa fie in genul lor si sa aiba minim 4-5 sezoane, deoarece imi ocup timpul cu seriale rolling on the floor Si am momente cand vad si 10 episoade pe zi.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones (n-ai cum sa nu-l vezi daca iti plac serialele)
Lucifer
The Mentalist
Suits
Preacher
Wayward Pines
Scorpion
Lethal Weapon

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DennisW a răspuns:

Daca ai vazut Arrow trebuie sa vezi si celelalte filme din universul DC - Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Ai incercat The Vampire Diares sau The Originals? Eu vreau sa ma apuc de un serial numit Shadowhunters, insa nu am inceput inca si nu iti prea pot spune despre el. Cauta trailerul si vezi daca iti place.

| casian503 a răspuns:

The Vampire Dairies(8 sez) si The Originals(5 sez) sunt recomandarile mele
Acum eu ma uit la The walking dead sunt la sez 5 ep3