| 3NGL3ZUL a întrebat:

Vreau si eu sa merg la Romanii au talent ca spectator la prima semifinala.Imi spuneti si mie urgent cum se procedeaza? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Pai in timpul emisunii de vinerei era scris jos ca trebuie sa dai un sms poate vinerea ceasta va fi din nou afisat acest mesaj fii atent si trimite sms la numarul ce va fi fi afisat.

baftawinking

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Cauti pe siteul oficial...Se gaseste sigur...
Mult noroc si sa ne spui cum a fost sa simti transpiratia concurentilorlaughing

| Alexandra_8894 a răspuns:

Cei care vor să-şi susţină favoriţii în semifinală direct din platoul emisiunii "Românii au talent" pot trimite un mail la romaniiautalent@protv.ro în care este obligatoriu să treacă următoarele date: nume şi prenume, vârsta, adresa completă, număr de telefon şi o fotografie. Cei mai norocoşi dintre participanţi vor putea face parte din publicul emisiunii.
http://www.protvmagazin.ro/......au-talent.