| Yrynella a întrebat:

Salutare all, cine stie ceva filme noi interesante? ofer funda pentru cel mai bun...

Răspuns Câştigător
| InSty a răspuns:

Filme noi aparute ar fi:Mr Popoer's Penguins (comedie merita vazut)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 - 2011(nu l-am vazut deci fa-ti uh o parere despre el)
Friends with Benefits (comedie, la fel de interesant)
Red riding hood (un fel de horror)
The thing(tot horror )
Quarantine 2(cu zombie)
Priest(cu vampiri ca twilight numai ca asta are cv actiune)
Second apart(cu doi gemeni cu puteri)
Scream of the banshee(un nume cam ciudat, filmul tot horror e cu o profesoara care deschide o cutie-artefact de unde iese o creatura)
Scuze daca nu vroiai atatea horroruri dar e genul meu preferat de filme si la astea ma uit in general.Vizionare placuta

3 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Mr. Poppins's penguis is Primos ti le recomand.Foarte amuzante. Funda?

| Achlies a răspuns:

Pai ar fi Colombiana, Thor, The Hangover Part 2, Crazy Stupid Love, Friends With Benefits, Horrible Bosses, Fast Five, Super 8, Cowboys and Aliens. Sper sa iti placa macar unul dintre ele