| Sorynnn21 a întrebat:

Am vazut mai de mult un film era cu un baiat care vroia sa se arunce de pe un pod, parinti il opresc la timp dar il interneaza la un spital. Acolo intalneste o fata de care se indragosteste si isi da seama ca daca se omora pierdea toate lucrurile minunate, baiatul invata sa pretuiasca viata. Imi puteti spune cum se num daca l-a vazut cineva?

1 răspuns:
| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Exista un grup pe facebook nimit :'' Din ce film/serial este asta?'' unde poti posta aceasta descriere si primesti raspunsuri de la persoanele din grup. Si crede-ma exista o multime de cinefii pe facebook dornici de a da o mana de ajutor!