| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am vazut un film mai demult. Este vorba despre o fata care e cam bauta si sta pe peronul unei statii de metrou si mai are un pic si cade in fata metroului cand deodata o salveaza cineva. Cei doi se indragostesc si baiatu afla ca de fapt fata se comporta asa ca prietenul ei murise. chiar nu imi mai aduc aminte cum se numeste

Răspuns Câştigător
| chakuza a răspuns:

My sassy girl

2 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Sa iei versiunea din 2008, ca mai e o versiune in japoneza dar e din 2001.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti multumesc mult...