| love4u a întrebat:

Salutare, anul acesta pe 1 Iunie, a fost premiera in Romania a filmului "What to Expect When You're Expecting ", imi poate spune cineva unde pot gasi o subtirare pentru acest film?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca a bagat-o..eu l-am vazut acum 2 saptamani la Cinema...a fost dragut(cel mai mult m-a atras distributia), dar daca vrei sa vezi o comedie geniala uita-te la The Dictator.a aparut luna trecuta.

| DeianVendetta a răspuns:

A apărut în cinematograf, dar pe net nu a apărut încă o variantă cam (cel puțin nu am găsit eu), iar cei care subtitrează așteaptă cel puțin o variantă TS, care apare de obicei la câteva zile după cea cam. Versiunile DVDRip/BD-Rip și altele de genul apar de obicei după 3 luni de la lansarea filmului în Statele Unite (dacă e producție americană), dar depinde și de rezultatele din Box Office. Dacă are scăderi abrupte la vânzarea de bilete de la un weekend la altul și iese rapid din Box Office, s-ar putea grăbi lansarea filmului pe dvd/blu-ray doar pentru a mai recupera puțin din investiție.

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Încă nu a apărut subtitrarea. Dar mai așteaptă puțin, apoi caut-o pe http://subtitrari.regielive.ro/ :*

| FlaviuSSSOOO a răspuns:

Abia a aparut, ar trebui sa mai ai rabdare minim o saptamana ca sa se puna si o subtitrare pe net.