| Chenandrei a întrebat:

Salutare, are cineva idee dacă o sa apăra sezonul 4 din avatar aang?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

99.99% ca NICIODATA
nici nu imi dau seama cum poti sa iei in considerare un serial animat care s-a terminat in 2008, ca cineva ar mai face o continuare
si te rog sa ma crezi ca si mie imi pare rau, iar filmul facut cu actori americani a fost o copie amarata dupa serial... FOARTE AMARATA

| yungandreigawd a răspuns:

Creatorii spun ca nu va aparea.

| yungandreigawd a răspuns:

„Nu va fi niciodată un sezon 4, nu de la noi și nici de la Nickelodeon", a spus Konietzko. „Mike și cu mine am planificat [The Last Airbender] să fim un arc de trei sezoane încă de la lansarea noastră inițială în 2002, iar în 2008 am terminat povestea pe care ne-am propus să o spunem". DiMartino a adăugat: „Am terminat spectacolul exact așa cum ne-am propus".