| romro a întrebat:

Salutare dragii mei de pe TPU, nu vreau să vă bateți joc de mine, vă rog frumos. Să vă spun, sunt doar un simplu copil normal de 16 ani caruia încă îi mai plac desenele animate, alea vechi ștrumfii; looney tunes; Tom și Jerry etc de ce să mă uit la prostiile din ziua de azi că nici televiziune nu e aia. Intrebarea mea este știu că e veche tehnologia sunt colectionar de dvduri și aș dori să vă întreb dacă știți unde aș putea găsi acest dvd cu ștrumfii, este codat pe regiunea 2 deci nu e problema că oricum dvd player meu e multi region aceasta este poza cu coperta dvdului dacă știți unde l-as putea achiziționa de preferat București, nu contează sectorul https://www.google.com/......ps?/search acesta este și linkul ps. Scuzați-mi scrisul agramat am scris mai repede să mai grăbesc pasul. Încă o dată vă rog, vă implor fără mișto doar ajutor dacă se poate, sunt doar un simplu copil căruia îi plac desenele originale și frumoase de aur nu-s acei copii care la această vârstă vorbesc numai și numai de prostii.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.cel.ro/......2Mj0rMQ-l/
Cred ca asta e.

| romro explică (pentru Sn4k3):

Nu chiar cel din poză îl doream

| romro explică (pentru Sn4k3):

Acela îl am de mult și îmi place la nebunie.

| romro explică (pentru Sn4k3):

Dar bine ia-ți funda macar te-ai străduit cât s-a putut

4 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Desenele vechi numai sunt rentabile astazi! din cauza ca a avansat tehnologia! si lasa stai linistit ca de dat le-au dat astia la televizor destul! pana in 2014 sau 2015 chiar! oricum mereu s-a gasit cate ceva! fie era vorba de rasism! stiti voi problema aceea cu asiaticii si cu aia de culoare! nu erau portretizati corect! adica aia de culoare gen africanii de exemplu aveau fata neagra si cu buzele marite sau albe adica! la chinezi japonezi coreeni la fel ii arata cu dantura in fata! dar asta este asa era divertismentul atunci! asa intelegeau aia ca trebuie sa rada la asa ceva! si apoi mai erau si violente unele! se foloseau pusti tunuri bombe pistoale cutite arcuri cu sageti! iar astazi numai au voie sa foloseasca asa ceva in desene! chiar cei de la looney tunes acum asa au zis spus! noi nu facem desene cu arme albe! dar alea vechi raman in contextul ala! ca asa au fost ele facute! ce sa faci! nu ai ce sa faci! te cred si te inteleg! si mie imi placeau enorm alea vechi! raman fara discutie favoritele mele! ce sa mai desene adevarate!