| D0do a întrebat:

Salutare la toti vreau si eu sa imi spuneti niste seriale gen burn notice,prison break sau chuck (cu spioni,conspiratie, nedreptate...) multumesc anticipat si ca intotdeauna funda la raspunsul castigator!

2 răspunsuri:
| Bogan9028 a răspuns:

EZEL ii recomand! eu cum l-am terminat si imi pare rau deoarece am invatat multe din el! imi zici daca te apuci de el, salut

| TotiPentruUnulSiUnulPentruToti a răspuns:

Buna...eu te-as sfatui sa te uiti la CSI...CSi Myamy, Supernatural etc Funda?