| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am si eu o intrebare pentru fanii filmelor cu supereroi
deci ce se intampla ca de la film la film inloc sa devina mai frumoase devin tot mai plictisitoare
incepand cu captain america civil war si batman v superman toate filmele ce au urmat au scazut in calitate prea multa vorba si prea putina actiune si nici aceea nu este epica este plictisitoare
oare thor ragnarok va fi la fel de fain ca trailerul sa va fi alta dezamagire

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de fiecare, mie mi-au placut.