| ady91 a întrebat:

Ma plictisesc si vreau sa vizionez un film ceva...dar nu stiu ce film.
Recomandati-mi voi niste filme din 2013 pe care le-ati vazut si v-au placut. (si poate se nimeresc sa nu le fi vazut si eu big grin)

4 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la Silver Linings Playbook sau The Impossible. Sunt foarte frumoase si au si multe premii. Daca le-ai vazut deja, anunta-ma si iti mai spun si altele vazute de mine din 2013 happy

| faramatania a răspuns:

Now You See Me
The Purge
Olympus Has Fallen
Oblivion
Iron Man 3
The Host
Beautiful Creatures
I Give It A Year
Safe Haven
Straight A's
World War Z
Side Effects
Vehicle 19
Gangster Squard
Broken City

| kissuletzz a răspuns:

Sper ca nu l-ai vazut si vizionare palcutawinking
ochii juliei, cauta pe filme hd, scuze ca nu i-am dat link-u dar nu am voie