| dorian23 a întrebat:

Salutare, puteti va rog sa-mi spuneti si mie niste seriale pe care le-ati vazut si le-ati recomanda din suflet... dar exceptand urmatoarele seriale pe care le-am vazut sau doar m-am uitat la primele episoade si dupa nu mi-au mai placut sau inca ma uit in continuare la ele :
Dexter, The Walking Dead, Jericho, John Doe, The Mentalist, Kyle XY, Crusoe, Prison Break, Hannibal, Chuck, Sherlock, Lie to me, True Blood, Lost, White Collar, Grey's Anatomy, Game of Thrones, Dr. House, Two and a half men, Supernatural, Fringe, Big Bang Theory. Daca s-ar putea va rog sa nu-mi dati seriale gen : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, etc. As aprecia foarte mult recomandarile voastre, cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Elementary
Suits
Mad Men
How I Met Your Mother
Happy Endings
Once Upon A Time
Bates Motel
2 Broke Girls
Community
Scandal
American Horror Story
Arrested Development

5 răspunsuri:
| CoolSaku a răspuns:

Incearca Misfits. Chiar daca are si ceva elemente fantastice, nu mi se pare a fi un serial prost. De fapt, mi se pare chiar bun.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
Lost Girl
Fallen
Arrow
Bates Motel
Banshee
Hellcats
Teen Wolf
Blood Ties
Ultraviolet
Moonlight

| hummmer a răspuns:

Beverly hills 90210, Maddie şi David,Monk,Stargate(toate seriile),MacGyver,Kojak,Academia de poliţie, Scrubs, Chuck, Psych, DR Who.

| roxy99roxana a răspuns:

Incearca lie to me

| XxPlayeRxX007 a răspuns:

Gossip Girl; Desperate Housewives; Spartacus,The Originals,Charlie's Angel's,Medium,Mesaje de dincolo, Seinfield, Sex and The City, Nikita, Private Practice:Medici in Santa Monica.